: Капитальный ремонт крыши. Быстрый ремонт крыши дома своими руками. Стоимость ремонта крыши. Ремонт потолка своими руками. Качественный ремонт потолков в квартире. Ремонт подвесных потолков. Схема подключения котла отопления. Быстрое подключение котла к системе отопления. Подключение батарей отопления схема.
Продажа самодельных вездеходов. Лучшие самодельные мини вездеходы. Устройство самодельных вездеходов. Ванная комната дизайн фото. Красивый дизайн интерьера ванной комнаты. Дизайн ванной комнаты в квартире. Как начать бизнес с нуля. Лучшие идеи малого бизнеса с нуля. Новый бизнес с нуля. Самодельные квадроциклы чертежи. Как сделать самодельный квадроцикл сегодня. Самодельный квадроцикл своими руками. Стяжка пола своими руками. Быстрая и сухая стяжка пола своими руками. Как сделать стяжку своими руками.

40+ 40 Denge Tazminatı ve Ek Ödeme Davasında Davacı İşçinin davasını reddeden mahkeme kararını Yargıtay bozdu.

Türk Telekom A.Ş.’de kapsam dışı ve sözleşmeli personel iken Kurumun özelleştirilmesi neticesinde devlet kurumuna nakli yapılan davacı işçinin 31.03.2006 tarihli ve 26125 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren 5473 sayılı Yasa’nın 1. maddesiyle 27.06.1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’ye eklenen ek 3. madde gereğince yapılmayan ek ödemelerin yıllar itibari ile enflasyon oranı ve katsayı artışları da eklenmiş halinin yasal faizi ile davalıdan tahsili ve işçiye ait maaş nakil ilmuhaberinin bu ödemeler eklenerek yeniden düzenlenmesine karar verilmesi talebi ile açılan davayı Ankara 12. İş Mahkemesi’nin reddetmesi üzerine Yargıtay 22. Hukuk Dairesi tarafından karar hukuka ve usule aykırı bulunarak bozulmuştur. Yargıtay söz konusu kararında her ne kadar bu konudaki uyuşmazlığın adli yargıda değil idari yargı yerinde çözülmesi gerektiği hususunu belirtmiş olsa da Yüksek Mahkeme söz konusu kararında davacı işçi lehine esasa ilişkin değerlendirmelerde bulunmuştur.